Hakkımızda

Beler Sağlık Kozmetik, Türkiye'nin önde gelen seçkin bitkisel gıda takviyeleri, vitamin, mineral ve sporcu beslenme destekleri, naturel ve organik kozmetik/dermo kozmetik ürünleri ve medikal ürünlerinin satışa sunulduğu bir e-ticaret sitedir.

 

Bu sitedeki ürünlerin içerikleri doğal kaynaklı olup herhangi bir katkı maddeleri ( gıda boyaları ) ve diğer kimyasal kökenli maddeleri içermemektedir. Sitede satışa sunulan ürünler HACCP ve GMP ( İyi Üretim Uygulamaları ) sertifikasına sahip Dünya Markası firmaların ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Bu bağlamda ürün seçimi itina ile yapılmaktadır. Bilindiği üzere piyasada bir sürü ürün bulunmakta ve bir çok ürünün güvenirliği tam olarak bilinmemektedir. Belersaglikkozmetik.com olarak güvenmediğimiz ve kaynağı belli olmayan ürünlere sitemizde yer vermemekteyiz. Sitemizde yer alan ürünlerin büyük bir çoğunluğu stoklarımızda var olan ve de diğer kısmı hızlı bir şekilde ulaşabileceğimiz ürünlerdir.

 

Sitemiz doğada var olan insan sağlığına yönelik kaynakları yaşamın her anına her dönemine, sağlık, enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek ürün hizmet ve kavramları oluşturup müşteri memnuniyeti prensibi ve kaliteli hizmet anlayışından hareket ederek insanlığın hizmetine sunmaktadır.

 

Belersaglikkozmetik.com fiyat politikasında makul olmayı tercih etmektedir. Belli ürünler üzerinde yoğunlaşmaktan ziyade daha kapsamlı ürün gamı ile hizmet vermeye çalışmaktayız. Bundan ötürü siz değerli müşterilerimize daha fazla seçenek sunmaktayız.

 

Siz değerli müşterilerimizin telefon trafiğine takılma, bekletme veya ulaşamama gibi durumları yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Telefonla aradığınızda karşınızda uzman personelimizi göreceksiniz. Ayrıca sizleri prosedürlerle uğraştırmayarak direk çözüm odaklı olarak konulara yaklaşım sunan bir hizmet kalitesiyle karşılayacağız.

 

Sitede yer alan ürünlerle ilgili bilgiler tamamen üretici/ithalatçı firmalara aittir. Kesinlikle ürünlerle ilgili olarak tarafımızdan herhangi bir eklenti yapılmamıştır. Bu sitede kesinlikle İLAÇ satışı yapılmamaktadır. Sitede yer alan bilgiler kesinlikle doktor veya eczacı tavsiyesi yerine geçmez.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.